müzik indirme

Android için Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma music tools free
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanılabilir bir müzik uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanılabilir bir müzik uygulaması.

Uygulama son derece anlaşılabilir bir anlatım tarzı ile hazırlanmıştır. Bu sebeple de oldukça kullanışlı bir uygulama haline geliyor.. Ayrıca da uygulama mükemmel bir görsel müzik şöleni yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Siz müzik severler bu uygulama tam da size göre bir uygulama.

Bu uygulama ile sevdiğiniz sanatçıların favoriniz olan parçalarına ulaşmanız daha da kolay olacaktır. Çünkü bu uygulama sayesinde kendinize özel bir müzik albümü hazırlayabilme şansını elde etmiş olacaksınız. Yani bir şarkı dinleyebilmek için değerli ve kısıtlı olan, zar zor yarattığınız vaktinizi karmaşık menülerde şarkı arayarak kaybetmemiş olacaksınız. Böylece müzik keyfi yaşayabilmek için bir sürü sıkıntı yaşamayacaksınız. Üstelik bu kullanışlı uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek müzik listenizi oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

müzik indirme indir